UZS1V100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UZS1V100MCL1GB
UZS1V100MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS1V100MCL1GB, 10µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 43.5 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 120 Hz'de 29 mA ripple current kapasitesi ile düşük frekanslı devrelerde kullanılabilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreler ve darbe düzeltme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 43.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V