UZS1HR47MCL1GB
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UZS1HR47MCL1GB
UZS1HR47MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS1HR47MCL1GB, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilimle tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz frekansında 6 mA ve 120 Hz'de 4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Surface mount pakajında sunulan bu bileşen, kompakt tasarımlar için tercih edilmektedir. Düşük gerilim, düşük kapasitans değerleri gerektiren dc-dc converterleri, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V