UZS1E220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UZS1E220MCL1GB
UZS1E220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS1E220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür ömrü sunar. ±20% tolerans ve radial SMD paket tipinde sunulan bileşen, 10 kHz'de 63 mA ve 120 Hz'de 42 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 63 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V