UZS1C220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UZS1C220MCL1GB
UZS1C220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS1C220MCL1GB, 22 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi olan yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 55.5 mA ve 120 Hz'de 37 mA ripple akımı kapasitesine sahip olan UZS1C220MCL1GB, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaktadır. SMD Radial Can paket türü ile kompakt tasarımlara uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V