UZS0G330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
UZS0G330MCL1GB
UZS0G330MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS0G330MCL1GB, 33 µF kapasitansı ve 4V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paket ile tasarlanmış olup, geniş uygulama alanında kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 42 mA ve 120 Hz'de 28 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V