UZS0G101MCL1GB
CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UZS0G101MCL1GB
UZS0G101MCL1GB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UZS0G101MCL1GB, 100 µF kapasitansla ve 4V rated voltajla tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sunmaktadır. Radial, Can SMD paket tipiyle sunulan ürün, 10 kHz'de 84 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, düşük voltaj elektronik devrelerde, güç yönetimi, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 84 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V