UZP1V100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UZP1V100MCL1GB
UZP1V100MCL1GB Hakkında
Nichicon UZP1V100MCL1GB, 10µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kompakt SMD bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 43.5 mA ve 120 Hz'de 29 mA ripple akımı taşır. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında kullanılabilir. Filtreleme, decoupling ve timing devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V