UZP1HR47MCL1GB
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UZP1HR47MCL1GB
UZP1HR47MCL1GB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UZP1HR47MCL1GB, 0.47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu SMD bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışmaktadır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 6 mA ve 120 Hz'de 4 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu bileşen, filtre, bypass ve coupling uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V