UZP1C220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UZP1C220MCL1GB
UZP1C220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZP1C220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı, 16V nominal gerilimli yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 10 kHz'te 55,5 mA ve 120 Hz'te 37 mA ripple akım özellikleri içerir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, radyal can SMD paket türünde sunulmaktadır ve aktif durumda bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V