UZP0J330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UZP0J330MCL1GB
UZP0J330MCL1GB Hakkında
Nichicon UZP0J330MCL1GB, 33 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 55.5 mA ve 120 Hz'de 37 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri, sensör uygulamaları ve düşük voltaj filtreleme işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V