UZG1V220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UZG1V220MCL1GB
UZG1V220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZG1V220MCL1GB, 22 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, surface mount (SMD) paket türünde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. Maksimum %20 tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 54 mA ve 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V