UZG1E220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UZG1E220MCL1GB
UZG1E220MCL1GB Hakkında
UZG1E220MCL1GB, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile çalışan bu surface mount komponenti genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığında, 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransı, 10 kHz'de 49.5 mA ve 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, ses işleme, LED sürücüler ve analog devre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial can SMD paketi sayesinde kompakt PCB tasarımlarına uygun bir çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 49.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V