UZG0J470MCL1GB
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UZG0J470MCL1GB
UZG0J470MCL1GB Hakkında
Nichicon UZG0J470MCL1GB, 47µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 48 mA ve 120 Hz'de 32 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve sinyali düzenleme uygulamalarında kullanılır. SMD paket tipi nedeniyle otomatik montaj proseslerine uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 48 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V