UZE1C330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UZE1C330MCL1GB
UZE1C330MCL1GB Hakkında
Nichicon UZE1C330MCL1GB, 33 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paket formatında tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine ve bi-polar polarization özelliğine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 73.5 mA, düşük frekansta (120 Hz) 49 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Amplifikatör, filtre, güç kaynağı ve genel amaçlı devre uygulamalarında filtreleme ve bypass kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 49 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V