UZE1A220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UZE1A220MCL1GB
UZE1A220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZE1A220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı, 10V rated gerilime sahip yüzey monte (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyon özelliği ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 33 mA ripple akımı 120 Hz'de taşıyabilir. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, düşük güçlü DC-DC dönüştürücüler, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. SMD radial can paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V