UZE1A100MCL1GB
CAP ALUM 10UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UZE1A100MCL1GB
UZE1A100MCL1GB Hakkında
Nichicon UZE1A100MCL1GB, 10µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. Ripple akımı 10 kHz'de 25.5 mA, 120 Hz'de ise 17 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur. Bileşen satış dışında bırakılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V