UZD1E6R8MCL1GB
CAP ALUM 6.8UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UZD1E6R8MCL1GB
UZD1E6R8MCL1GB Hakkında
Nichicon UZD1E6R8MCL1GB, 6.8 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 30 mA ve 120 Hz'de 20 mA ripple current kapasitesine sahip olan komponent, düşük voltajlı DC güç kaynakları, audio sistemleri, LED sürücüleri ve çeşitli tüketici elektroniksi uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial Can SMD paket tipiyle sunulan bu komponent artık üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V