UXY1H332MHW
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UXY1H332MHW
UXY1H332MHW Hakkında
Nichicon UXY1H332MHW, 3300 µF kapasitesinde, 50V nominal gerilime sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 3000 saat ömür süresi garantisinin sunulmasıyla otomotiv uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. 24 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 kHz'de 5.93 A, 120 Hz'de 4.448 A ripple akım kapasitesi nedeniyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Part Status Obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.93 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.448 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V