UWX1V330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UWX1V330MCL1GB
UWX1V330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWX1V330MCL1GB, 33 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 93 mA ve 120 Hz'de 62 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 93 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V