UWX1HR33MCL2GB
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UWX1HR33MCL2GB
UWX1HR33MCL2GB Hakkında
Nichicon UWX1HR33MCL2GB, 0.33 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile belirtilmiş olan kondansatör, 10 kHz frekansında 4.2 mA ripple current kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan bu komponentin artık obsolete durumda olduğu dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V