UWX1E330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWX1E330MCL1GB
UWX1E330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWX1E330MCL1GB, 33 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu bileşen, 2000 saat ömür garantisi sağlar (85°C'de). High frequency'de (10 kHz) 78 mA, low frequency'de (120 Hz) 52 mA ripple akım taşıyabilir. Radial, Can SMD paketlemesi ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılmak üzere uygundur. Aktif ürün statüsü ile devam etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V