UWX0J560MCL1GB
CAP ALUM 56UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWX0J560MCL1GB
UWX0J560MCL1GB Hakkında
Nichicon UWX0J560MCL1GB, 56 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile tasarlanmış yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple current özellikleriyle, güç kaynakları, ses devrelerinde, filtre uygulamalarında ve düşük voltajlı DC-DC converterlerde yaygın olarak tercih edilir. Radial, Can tipi SMD paketi ile entegre edilmesi kolaydır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V