UWX0J470MCL1GB
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWX0J470MCL1GB
UWX0J470MCL1GB Hakkında
Nichicon UWX0J470MCL1GB, 47 µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltajında çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Radial can SMD paket tipinde tasarlanmıştır. Yüksek frekansta 67.5 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 45 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, voltaj regülatörleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. Kütüphaneler, set-top box'lar ve tüketici elektroniği cihazlarına uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 67.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V