UWX0J101MCL1GB
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWX0J101MCL1GB
UWX0J101MCL1GB Hakkında
Nichicon UWX0J101MCL1GB, 100 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans içerisinde üretime gelmektedir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 105 mA, 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radial kutu paket ile monte edilir. Anahtarlama kaynakları, düşük voltaj güç uygulamaları, güç yönetimi devreleri ve sinyal filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V