UWT1V330MCL6GS
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1V330MCL6GS
UWT1V330MCL6GS Hakkında
Nichicon UWT1V330MCL6GS, 33 µF kapasitanslı, 35V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi garanti edilmektedir. 10 kHz'de 78 mA, 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan bu SMD radial kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V