UWT1HR33MCL2GB
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1HR33MCL2GB
UWT1HR33MCL2GB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UWT1HR33MCL2GB, 0.33µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount pakette sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 1000 saat ömür ürününü (105°C'de), -55°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun hale getirir. 4.8 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de ölçülmüştür. Filtering, coupling ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bu komponentin üretimi sonlandırılmıştır (obsolete). RF ve power supply devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V