UWT1H220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWT1H220MCL1GB
UWT1H220MCL1GB Hakkında
Nichicon UWT1H220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 76.5 mA ve 120 Hz'de 51 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devreler, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. SMD paket tipi sayesinde otomatik montaj sürecine uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 51 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V