UWT1H010MCR2GB
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1H010MCR2GB
UWT1H010MCR2GB Hakkında
Nichicon UWT1H010MCR2GB, 1 µF kapasitanslı 50V rated surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 1000 saat ömür garantisine 105°C'de sahiptir. 10 kHz'de 8.85 mA ve 120 Hz'de 5.9 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, yüksek frekanslı ripple akımlarını yönetmesi gereken güç kaynakları, ses devreleri ve analog filtreleme uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda üretim dışı statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.85 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V