UWT1E4R7MCR2GB
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1E4R7MCR2GB
UWT1E4R7MCR2GB Hakkında
Nichicon UWT1E4R7MCR2GB, 4.7 µF kapasitesine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile çalışan bu komponentin toleransı ±20% olup, -55°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 1000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. Radial, Can - SMD paket tipine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 15 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple current karakteristiklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin Part Status'u Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V