UWT1E331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1E331MNL1GS
UWT1E331MNL1GS Hakkında
Nichicon UWT1E331MNL1GS, 330µF kapasitanslı, 25V rated gerilimde çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal kutu paketinde sunulan bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C arası) güvenli çalışma sağlar. 1000 saat ömür garantisi ile 105°C'de uzun vadeli kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, frekans denetleyicileri ve analog devrelerde yaygın olarak tercih edilir. 285 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'te, 190 mA kapasitesi 120 Hz'te sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V