UWT1E221MNL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1E221MNL1GS
UWT1E221MNL1GS Hakkında
Nichicon UWT1E221MNL1GS, 220 µF kapasitanslı, 25 V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal can paketi içinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±20% hata payına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 232,5 mA, 120 Hz'de 155 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V