UWT1C471MNR1GS
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1C471MNR1GS
UWT1C471MNR1GS Hakkında
Nichicon UWT1C471MNR1GS, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. Surface mount teknolojisi ile üretilen komponent, radyal can paketinde sunulmaktadır. 1000 saat ömür ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-55°C ile 105°C) sayesinde endüstriyel ve ticari uygulamalarda yer alabilir. 10 kHz'de 345 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım toleransı bulunmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V