UWT1C470MCL1GB
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1C470MCL1GB
UWT1C470MCL1GB Hakkında
Nichicon UWT1C470MCL1GB, 47 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde sunulur. 10 kHz'de 75 mA, 120 Hz'de 50 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 1000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. Radial, Can tipi SMD paketi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve decouple uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V