UWT1C330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1C330MCL1GB
UWT1C330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWT1C330MCL1GB, 33 µF kapasitanslı, 16V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can SMD paket türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Düşük frekans (120 Hz) ripple current kapasitesi 40 mA, yüksek frekans (10 kHz) ripple current kapasitesi 60 mA'dir. Kulaklık amplifikatörleri, güç yönetimi, sinyal işleme ve filtreleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, kompakt tasarım gerektiren elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V