UWT1C151MCR1GS
CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1C151MCR1GS
UWT1C151MCR1GS Hakkında
Nichicon UWT1C151MCR1GS, 150 µF kapasitanslı, 16 V rated gerilimli surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 142.5 mA, 120 Hz'de 95 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Bileşen üretim aşamasında kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V