UWT1C100MCL2GB
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1C100MCL2GB
UWT1C100MCL2GB Hakkında
Nichicon UWT1C100MCL2GB, 10 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemenin radial, can tipi olması kompakt PCB tasarımlarına uygun hale getirmektedir. ±20% tolerans değeri genel amaçlı uygulamalar için yeterlidir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömrü desteklemektedir. 10 kHz'de 21 mA ve 120 Hz'de 14 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve bypass uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar kondansatörlerdir. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V