UWT1A330MCR1GB
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1A330MCR1GB
UWT1A330MCR1GB Hakkında
Nichicon UWT1A330MCR1GB, 33 µF kapasitanslı, 10V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve radial can SMD paketlemesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 52,5 mA ve 120 Hz'de 35 mA'dir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V