UWT1A221MCR1GS
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT1A221MCR1GS
UWT1A221MCR1GS Hakkında
Nichicon UWT1A221MCR1GS, 220 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz yüksek frekansda 157.5 mA, 120 Hz düşük frekansda 105 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Not: Bu model mevcut kullanımdadır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 157.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V