UWT1A101MCL1GB
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWT1A101MCL1GB
UWT1A101MCL1GB Hakkında
Nichicon UWT1A101MCL1GB, 100 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip olan UWT1A101MCL1GB, 90 mA @ 10 kHz yüksek frekansta ve 60 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akımı kapasitesi ile düşük güç uygulamalarında, filtre devreleri ve güç kaynağı tasarımlarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V