UWT0J471MNR1GS
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UWT0J471MNR1GS
UWT0J471MNR1GS Hakkında
Nichicon UWT0J471MNR1GS, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, 6.3V rated voltaj ile çalışır ve ±20% tolerans sınırında üretilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 315 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Bileşen obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V