UWT0J470MCL1GB
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT0J470MCL1GB
UWT0J470MCL1GB Hakkında
Nichicon UWT0J470MCL1GB, 47 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransla ürün olan kondansatör, 10 kHz'de 54 mA ve 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radyal can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve decoupling/filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V