UWT0G152MNL1GS
CAP ALUM 1500UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
UWT0G152MNL1GS
UWT0G152MNL1GS Hakkında
Nichicon UWT0G152MNL1GS, 1500µF kapasitansı ve 4V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanmış bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 465 mA ve 120 Hz'de 310 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile ürün edilmiş olup, nihai ürün tasarımlarında güç yönetimi, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 465 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V