UWS1H470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UWS1H470MCL1GS
UWS1H470MCL1GS Hakkında
Nichicon UWS1H470MCL1GS, 47 µF kapasitesi ve 50 V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. High temperature reflow uygulamalarına uygun tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 233.8 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple current kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan bu komponent, güç kaynağı filtreleme, bypass uygulamaları ve sinyal işleme devreleri gibi çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 233.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V