UWS1A471MCL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWS1A471MCL1GS
UWS1A471MCL1GS Hakkında
Nichicon UWS1A471MCL1GS, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik SMD kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve yüksek sıcaklık reflow işlemine uygun olarak üretilmiştir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilen komponent, 10 kHz'de 377 mA ve 120 Hz'de 290 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Surface mount pakajında sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve AC/DC dönüştürücülerde depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Not: Bu parça obsolete statüsündedir.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 377 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V