UWS1A102MCL1GS
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UWS1A102MCL1GS
UWS1A102MCL1GS Hakkında
Nichicon UWS1A102MCL1GS, 1000µF kapasitansı ve 10V nominal gerilimi olan yüzey montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. High temperature reflow işlemine uygun tasarımı ile elektronik devrelerde enerji depolama, voltaj düzenleme ve EMI filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 2000 saatlik ömre belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 590.2 mA ve 120 Hz'de 454 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can SMD paketinde sunulan bu kondansatör, endüstriyel ve consumer elektronik uygulamaları için uygundur.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 590.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 454 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V