UWP1V2R2MCL1GB
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UWP1V2R2MCL1GB
UWP1V2R2MCL1GB Hakkında
Nichicon UWP1V2R2MCL1GB, 2.2 µF kapasitansı ve 35 V rated voltage'a sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve radial can SMD kasa ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 12.6 mA, 120 Hz'de 8.4 mA ripple current özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V