UWP1HR47MCL1GB
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UWP1HR47MCL1GB
UWP1HR47MCL1GB Hakkında
Nichicon UWP1HR47MCL1GB, 0.47µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 6 mA ve 120 Hz'de 4 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri, coupling ve decoupling uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, kompakt SMD paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V