UWP1C330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWP1C330MCL1GB
UWP1C330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWP1C330MCL1GB, 33 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü (85°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 73.5 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı devrelerde stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 49 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V