UWP1C220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UWP1C220MCL1GB
UWP1C220MCL1GB Hakkında
Nichicon UWP1C220MCL1GB, 22µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyona sahip bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömürlü performans sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 55.5 mA ve 120 Hz'de 37 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Düşük voltaj güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve çeşitli endüstriyel elektronik devreler gibi geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V