UWP0J330MCL1GB
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UWP0J330MCL1GB
UWP0J330MCL1GB Hakkında
Nichicon UWP0J330MCL1GB, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Surface mount (SMD) paket türünde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile sağlanır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 55.5 mA ve 120 Hz'de 37 mA ripple akım kapasitesi bulunur. Bi-polar polarizasyon özellikleri sayesinde direkt akım ve alternatif akım uygulamalarında esneklik sağlar. Gücü düşürmek, sinyal geçirimi yapmak, güç kaynağı filtrelemeleri gibi genel elektronik tasarımlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V